Search

Wysoka jakość — puste hasło, czy faktyczna dbałość o detale? 

Kiedy słyszysz o “jakości”, przed oczami pojawia Ci się wizja konkretnego produktu, o określonych cechach. To naturalna reakcja konsumenta, która ma jedną wadę — niesamowicie ogranicza i spłyca temat jakości, co często wykorzystują nieuczciwi producenci, wprowadzając swoich klientów w błąd.

Jak tego uniknąć?

  • dowiedz się, co naprawdę oznacza pojęcie jakości
  • poznaj sposoby, na jej zweryfikowanie

 

Czym jest jakość?

 

Jakość to przede wszystkim proces, w którego centrum Producent stawia Klienta. Nie produkt. Klienta. Stąd zarządzanie jakością obejmuje szerokie spektrum działań, jak:

  • planowanie jakości
  • zapewnienie (kontrola) jakości
  • doskonalenie jakości
  • sterowanie jakością

Wszystkie te zagadnienia mają na celu zapewnienie, aby produkt spełniał zarówno wymogi regulacyjne (jak trwałość, bezpieczeństwo, wpływ na środowisko) oraz Twoje oczekiwania jako klienta (np. użytkowość, estetykę, komfort).

Wytyczne dotyczące poszczególnych aspektów jakości zostały opracowane, zebrane i opublikowane w formie określonych norm i certyfikatów, których spełnienie stanowi niepodważalny dowód na zaangażowanie firmy i chęć dostarczenia doskonałego produktu najbardziej wymagającym klientom.

 

Czy firma spełnia wymagania w procesie zarządzania jakością? Sprawdź z normą ISO 9001:2015

 

Czym jest ISO 9001:2015? To międzynarodowa norma, która ściśle określa wymagania, które powinien spełniać system zarządzania jakością, aby spełniać zarówno obowiązujące przepisy, jak i potrzeby klientów. Wiara w nasze motto, czyli “sztuka niezawodnych konstrukcji” popchnęła nas w stronę szybkiego dostosowania naszego systemu, do rygorystycznych wymogów stawianych przez normę. Dlatego z wielką satysfakcją i dumą wprowadziliśmy system zarządzania jakością, zgodny z ISO 9001:2015! Co to oznacza dla Ciebie?

  • Możesz liczyć na pełne zrozumienie z naszej strony, a Twoje potrzeby i oczekiwania (jako klienta) stawiamy na pierwszym miejscu.
  • Nasze kierownictwo aktywnie uczestniczy w zarządzaniu organizacją i szuka nowych dróg doskonalenia i optymalizacji procesów.
  • Zawsze pomożemy. Wszyscy nasi pracownicy są równie zaangażowani w osiąganie postawionych im celów.
  • Wysoki poziom usług. Procesowe podejście do zarządzania pozwala nam zapewnić stałe i przewidywalne wyniki, dlatego nie mamy “gorszych dni”.
  • Wartości dodane. Wciąż się doskonalimy, aby dać Ci więcej, niż oczekujesz.
  • Tylko rzetelne i sprawdzone rozwiązania. Podejmujemy decyzje na podstawie szczegółowej analizy danych — nie pozostawiamy nic przypadkowi.
  • Doskonała atmosfera i świetny kontakt. Dbamy o relacje zarówno wewnątrz firmy, jak i kontakty z klientami oraz firmami zewnętrznymi.

Sama norma szczegółowo określa działania, które należy wykonać, aby spełnić jej wymogi. Począwszy od analizy środowiska, wprowadzeniu odpowiedniej komunikacji w firmie, produkcję, projektowanie, czy nadzór nad procesami zewnętrznymi. Powyższe punkty stanowią sumę tych wszystkich działań — wartość, jaką otrzymujesz, jako klient.

Jak widzisz, jakość da się zweryfikować. Przy odpowiedniej wiedzy i zasobach czasu, możesz zrobić to samodzielnie. Możesz też zaufać specjalistom, którzy opracowali normę ISO 9001:2015 i firmom, które wykazały się starannością, zaangażowaniem i ambicją, aby spełnić wyśrubowane wymagania, które ta norma przed nimi stawia. Firmom nastawionym na Klienta. Jego zadowolenie i satysfakcję. Jak BORGA.

Blog 2025-04-14

Jak uzyskać 25-letnią gwarancję na konstrukcje pod panele fotowoltaiczne (KWF)?

Standardowa gwarancja na konstrukcje stalowe pod panele fotowoltaiczne (nazwijmy je w skrócie KWF) wynosi 2 lata. Jeśli jednak zależy Ci na wydłużeniu tego okresu – podpowiadamy, jak to zrobić. Niewielu producentów oferuje tak długą, bo aż 25-letnią gwarancję na swoje konstrukcje. Warunki, które należy spełnić, aby ją uzyskać, mogą się różnić w zależności od producenta. […]

Blog 2025-04-03

Zabudowa a sąsiedztwo działki. Dlaczego analiza urbanistyczna jest istotna dla inwestycji budowlanej?

Czy bliskie sąsiedztwo działki może wpłynąć na możliwości jej zabudowy oraz koszty i czas realizacji inwestycji? Niestety tak. Dlatego pomijanie tego aspektu może prowadzić do kosztownych błędów projektowych lub uniemożliwić realizację nawet skromnych planów budowlanych. Najkorzystniejszym dla Ciebie rozwiązaniem będzie skorzystanie z fachowej pomocy architekta, doświadczonego w budowie hal przemysłowych. On uwzględni wszystkie możliwe czynniki […]

Blog 2025-04-01

Jak sprawdzić, czy działka nadaje się pod halę przemysłową? – Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP) i Warunki Zabudowy (WZ)

Spis treści Czym jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP)? Gdzie uzyskać MPZP? Wydanie decyzji o warunkach zabudowy (WZ) Warunki konieczne do uzyskania decyzji WZ: Znalazłeś działkę w świetnej lokalizacji i oczyma wyobraźni już widzisz na niej swoją halę przemysłową? Zanim złożysz ofertę lub podpiszesz akt notarialny, zatrzymaj się na moment. A nawet dwa momenty. Nawet […]

{{group.title}} ({{group.result.total}})
Pokaż więcej {{group.title.toLowerCase()}}
No others found for "{{query}}", please try again using another search term.
Poczekaj, szukamy frazy "{{query}}" ...